XXXVIII sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 12 styczeń 2021 15:13

OGŁOSZENIE

Informuję, iż 21 stycznia 2021 roku o godz.  1400  odbędzie się XXXVIII sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym (w formie wideokonferencji).

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XXXVIII sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2021.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2021 – 2034.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Rodzinnego Domu Dziecka „Uśmiech Anioła”
    w Krasnem oraz nadania statutu.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Supraślu oraz nadania statutu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Domu Dziecka w Supraślu.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w spawie określenia przystanków komunikacyjnych,których zarządzającym jest Powiat Białostocki oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie opłat i kosztów związanych z usuwaniem pojazdów na 2021 r.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia nauczycieli oraz ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie nauczycieli w 2021 roku.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny prawa własności nieruchomości na rzecz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Trójcy w Supraślu.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dalszy najem lokalu użytkowego w trybie bezprzetargowym na łączny okres przekraczający 3 lata.
  13. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Białostockiego za rok 2020.
  14. Interpelacje i zapytania Radnych.
  15. Informacja Starosty o pracach Zarządu między sesjami Rady.
  16. Przyjęcie protokołu z obrad XXXVII sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  17. Sprawy różne.
  18. Zamknięcie obrad XXXVIII sesji Rady Powiatu Białostockiego.

Podpisał:

Zenon Żukowski

Przewodniczący Rady

Białystok, 12 stycznia 2021 r.