„Pijalnia ziół i herbat” w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu

Dodana: 1 sierpień 2016 15:19

„Pijalnia ziół i herbat” w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu

„Promocja działalności Punktu Usług Turystycznych pod hasłem turystyki ekologicznej, turystyki aktywnej w formie zdrowego trybu życia w zgodzie z naturalnymi, ekologicznymi produktami: herbatami i ziołami”

Odwiedzający nas turyści mają możliwość skosztowania ekologicznych herbat i ziół, będących bogactwem naszego regionu.

OFERUJEMY:

Herbaty, zioła i in. wyroby „Dary Natury” pochodzące z surowców zbieranych z terenów leśnych Nadleśnictwa Rudka. Dziewięć leśnictw z tego nadleśnictwa, z których pozyskujemy surowce zielarskie, zostało objętych certyfikatem ekologicznym, co w sumie stanowi kilkanaście tysięcy hektarów. Dzięki temu pozyskiwanie roślin z natury, nie ma ujemnego wpływu na otaczające nas środowisko. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych przez nas surowców świadczy bogactwo flory i fauny, jaka występuje obok nas, a także sędziwe kilkusetletnie drzewa.

Właśnie z surowców zebranych w tej wyjątkowej okolicy produkujemy nasze wyroby. Obok surowców zebranych ze stanu naturalnego wykorzystujemy również plony pozyskane z upraw w gospodarstwach ekologicznych. Płody zebrane w gospodarstwach ekologicznych oraz te zebrane ze stanu naturalnego tworzą nasze produkty.

W naszej „Pijalni Ziół i Herbat” Sam możesz skomponować własny kosz upominkowy- pamiątkę z Powiatu Białostockiego!

ZAPRASZAMY

Punkt Usług Turystycznych „BUKOWISKO”
ul. Piłsudskiego 6416 – 030 Supraśl
(wejście od ul. Mirona Chodakowskiego naprzeciwko Muzeum Ikon)
Tel. 85 710 24 70

„Pijalnia ziół i herbat” w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu „Pijalnia ziół i herbat” w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu „Pijalnia ziół i herbat” w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu