Lista aktualności

• Wystawa fotografii Klubu Fotografii "PRYZMAT" z Czarnej Białostockiej - "PUSZCZA KNYSZYŃSKA OBIEKTYWEM MALOWANA"

2018-10-22 12:03:59

Starostwo Powiatowe w Białymstoku - Punkt Usług Turystycznych "Bukowisko" w Supraślu serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Klubu Fotografii "PRYZMAT" z Czarnej Białostockiej - "PUSZCZA KNYSZYŃSKA OBIEKTYWEM MALOWANA". Na wystawie można podziwiać wspaniale leśne krajobrazy oraz przedstawicieli fauny i flory Puszczy Knyszyńskiej. Zdjęcia będzie można oglądać do połowy listopada. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

• Wernisaż wystawy Krzysztofa Frejusa - "Na Kolejowym szlaku"

2018-08-13 08:15:24

Dnia 10 sierpnia 2018 roku odbył się w Punkcie Usług Turystycznych "Bukowisko" w Supraślu wernisaż wystawy Krzysztofa Frejusa - "Na Kolejowym szlaku". Dzięki wspaniałym zdjęciom autora możemy się przenieść w czasy kiedy po Polsce podróżowaliśmy właśnie koleją. Dziś pędzimy samochodami często nie dostrzegając pięknych miejsc, które są na naszej trasie lub tuż obok. Nawet na tak krótkim odcinku jak trasa kolejowa Białystok-Augustów takich miejsc jest wiele.

• Wernisaż wystawy fotografii Ewy Bijak i Joanny Sawickiej "Podlaskie Krajobrazy"

2018-07-20 08:02:04

Dnia 12.07.2018 roku odbył się w Punkcie Usług turystycznych "Bukowisko" w Supraślu wernisaż wystawy fotografii Ewy Bijak i Joanny Sawickiej "Podlaskie Krajobrazy". jak zwykle dopisała frekwencja, zresztą większość uczestników wernisażu to pasjonaci fotografii. Wieczór zatem minął w miłej i serdecznej atmosferze, nie brakowało dyskusji nie tylko o samej wystawie ale i o sztuce fotografii. Zdjęcia są naprawdę przepiękne, zapraszamy zatem do oglądania wystawy , która potrwa do 8 sierpnia.

• Wernisaż wystawy fotografii "Ptaki i inne zwierzaki" Pana Krzysztofa Szymańskiego

2018-06-25 09:21:23

Dnia 20 czerwca 2018 roku w Punkcie Usług Turystycznych "Bukowisko" w Supraślu odbył się wernisaż wystawy fotografii "Ptaki i inne zwierzaki" Pana Krzysztofa Szymańskiego. Autor zdjęć każdą wolną chwilę poświeca na swoją pasję. W swoich zbiorach posiada liczne "złowione" aparatem fotograficznym gatunki motyli, owadów, gadów, ptaków i ssaków; niektóre rzadko spotykane na naszym terenie. Wystawa prezentowana będzie w Punkcie Usług Turystycznych w Supraślu do 11 lipca 2018 roku.

• Wystawa fotografii Pana Krzysztofa Szymańskiego „Ptaki i inne zwierzaki”

2018-06-18 08:59:15

Starostwo Powiatowe w Białymstoku - Punkt Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Pana Krzysztofa Szymańskiego „Ptaki i inne zwierzaki” Wernisaż odbędzie się dnia 20 czerwca 2018 roku (środa) o godzinie 17:00 Miejsce- Supraśl, Punkt Usług Turystycznych „Bukowisko” ul. Arc. Gen. M. Chodakowskiego 3