Kiermasz zdrowej żywności i rękodzieła „Natura i My” w Supraślu

Dodana: 5 czerwiec 2019 15:25

Na kiermaszu 9.06.2019 r. w Supraślu swoje wyroby zaprezentuje 20 twórców lokalnych. To miejsce, w którym nie może zabraknąć m.in. miłośników wędlin tradycyjnych, kiszonek, wyrobów z filcu w tym biżuterii, wikliny papierowej czy kosmetyków naturalnych. Ciekawostką będzie kompot z rajskich jabłek, kupić też będzie można syrop z pokrzywy. Odwiedzający kiermasz będą też mogli wziąć udział w warsztatach pieczenia chleba i przygotowywania serka z ziołami.  Kiermasz na targowisku w Supraślu potrwa od 11.00 do 17.00. Powiat Białostocki zorganizował imprezę, by promować producentów, usługi i produkty lokalne, popularyzować kuchnię lokalną i zdrową żywność, a także rękodzieło.

Nasz projekt uzyskał dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich UE. Kwota dofinansowania to 16.475 zł. Projekt przewiduje też organizację przez Powiat Białostocki drugiego takiego kiermaszu 18 sierpnia Tykocinie.

SERDECZNIE Zapraszamy!!!

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stroniewww.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej http://ksow.pl