Lista aktualności

• W Punkcie Usług Turystycznych w Supraślu będą sprzedawane pamiątki

2019-07-12 14:30:01

Część powierzchni „Bukowiska” wynajmie od Starostwa Powiatowego w Białymstoku jedna z miejscowych firm, zajmująca się sprzedażą pamiątek, obrazów, ceramiki, biżuterii i innych wyrobów artystycznych. Do ubiegłego roku w miejscu tym działała pijalnia ziół i herbat.

• Supraskie spacery – kolejna edycja

2019-07-11 14:27:00

W czasie 1,5 godzinnej wędrówki poznacie państwo historię miasteczka i jego zabytki. Dowiecie się też co takiego warto jest zobaczyć w Powiecie Białostockim.

• Kiermasz zdrowej żywności i rękodzieła „Natura i My” w Tykocinie

2019-06-05 15:25:12

Na kiermaszu 18.08.2019 r. w Tykocinie swoje wyroby zaprezentuje 20 twórców lokalnych. To miejsce, w którym nie może zabraknąć m.in. miłośników wędlin tradycyjnych, kiszonek, wyrobów z filcu w tym biżuterii, wikliny papierowej czy kosmetyków naturalnych.

• Projekt „Odkryj nasz skarb - poznaj przyrodę powiatu białostockiego”

2019-05-30 12:46:41

W ramach projektu organizujemy: konkurs fotograficzny „Atrakcje przyrodnicze powiatu białostockiego”, zajęcia pn. „Zielone lekcje” i czerwcowy Eko Festyn. Wszystkie te elementy zaplanowaliśmy z myślą o młodych mieszkańcach powiatu białostockiego i kształtowaniu w nich postaw ekologicznych.

• Supraskie Spacery

2019-05-14 12:18:48

11 i 12 maja 2019 roku odbyła się kolejna edycja "Supraskich Spacerów" - czyli zwiedzanie miasteczka z licencjonowanym przewodnikiem turystycznym. Jak zawsze turyści dopisali. W sobotę dominowali goście z Pomorza, a w niedzielę z Mazowsza i Lubelszczyzny. Grupa sobotnia była wyjątkowa i spacer trwał dobre ponad dwie godziny - pytaniom nie było końca.