Zakończenie I semestru w Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej

Dodana: 20 styczeń 2020 14:30

Na początek był koncert w wykonaniu kwartetu instrumentów dętych drewnianych, podczas którego młodzież obu szkół bawiła się, zgadując tytuły utworów filmowych, przebojów muzyki pop, hitów muzyki klasycznej. Uczniowie Zespołu Szkół i goście poznali sposób wydobycia dźwięku i różne style grania fletu, oboju, klarnetu i fagotu. Po koncercie uczniowie rywalizowali w zabawach i grach sportowych, układaniu puzzli na czas i turnieju tenisa stołowego. Goście wzięli również udział w wariacji znanej gry Cards Against Humanity.  Przygotowali ją w języku angielskim uczniowie klasy IV. Dodatkową zaletą spotkania była nauka języka obcego podczas zabawy. Liczymy, że spotkanie było okazją do dobrej zabawy i zachętą do kolejnych odwiedzin placówki.