Studniówki I LO i ZSM w Łapach

Dodana: 21 styczeń 2020 15:18

Doborowe towarzystwo, dobry humor i skoczne rytmy - oto przepis na udany Bal Studniówkowy. Sprawdził się 17 stycznia podczas zabawy uczniów trzech klas maturalnych Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Długie kreacje dziewcząt i eleganckie garnitury chłopaków sprawiły, że wszyscy prezentowali się niezwykle dostojnie. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęły krótkie podziękowania uczniów i wystąpienia zaproszonych gości, wśród nich wicestarosty Romana Czepe. Przemówienia były krótkie, by więcej czasu spędzić na dobrej zabawie. Następnie przyszedł najbardziej oczekiwany moment wieczoru - brawurowo wykonany polonez. Potem rozpoczęły się wspólne tańce - dla najwytrwalszych trwały do białego rana! Wszystkim, którzy w tym dniu bawili się na Studniówce maturzystów ZSM,  dyrektor Dorota Kondratiuk wystawia ocenę celującą!

18 stycznia na sto dni przed maturą, zgodnie z tradycją, polonezem rozpoczęli swój pierwszy najważniejszy Bal Studniówkowy, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach. Potem nastąpiły podziękowania dla nauczycieli i zaproszonych gości, wśród których był wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe. Uczniowie wraz z rodzicami wręczali kwiaty. nie zabrakło też piosenek z dedykacją. Zabawa była przednia, zakończyła się przed 5 nad ranem.