Ślubowanie klas I w LO w Łapach

Dodana: 10 październik 2019 10:09

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Łapach   liczne grono nowych licealistów właśnie ukończyło proces adaptacji, odbyło się tradycyjne ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH.

8 października 2019 roku w uroczystości brali udział: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice, przedstawiciele Samorządu Szkolnego, a w roli głównej oczywiście uczniowie klas pierwszych. Gościem specjalnym był Wicestarosta Powiatu Białostockiego – absolwent i wielki przyjaciel szkoły Roman Czepe.

Uroczystość przebiegała w podniosłej i miłej atmosferze. Przyrzeczenie na Sztandar Szkoły złożyli przedstawiciele klas pierwszych, przyjął je dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Dariusz Wincenciak.

Po zakończeniu części oficjalnej, nowo przyjęci uczniowie klasy Id, pod kierunkiem Adama Karasiewicza, zaprezentowali krótki program artystyczny, a w nim strofy ulubionej poezji. Całość uroczystości zakończyło spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

Szanowny Pierwszoklasisto!

Cieszymy się, że na kolejnym etapie swojego intelektualnego i zawodowego rozwoju wybrałeś szkołę z długoletnią tradycją. To bardzo dobra decyzja!

Nie zrażaj się trudnościami, które na pewno Cię nie ominą. Jesteś w tym szczególnym okresie życia, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. Staraj się o tym pamiętać i pomóż własnym działaniom w drodze do spełnienia swoich marzeń wszak: „Mądrość musisz sam z siebie dobyć własną pracą”.