Posiedzenie Komisji Rewizyjnej w Książnicy Podlaskiej

Dodana: 21 październik 2019 13:33

W siedzibie Książnicy Podlaskiej  w Białymstoku 14.10.2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu VI kadencji. Prowadził je przewodniczący Komisji Bogdan Zdanowicz. W naradzie uczestniczyły przedstawicielki Starostwa Powiatowego w Białymstoku Julita Skiepko i Agnieszka Polińska - Żukowska.

Komisja interesowała się zadaniami, jakie realizuje Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego, jej finansowaniem oraz współpracą z władzami Powiatu.

Podczas spotkania na pytania radnych odpowiadała dyrekcja Książnicy Podlaskiej Jolanta Gadek oraz Dorota Łuckiewicz, główna księgowa Książnicy Podlaskiej Jolanta Bobrowska, a także kierownik Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego Małgorzata Rokicka-Szymańska.

Program spotkania obejmował:

1. Zwiedzanie Książnicy Podlaskiej.
  2. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną  Książnicy Podlaskiej, jej działalnością
    i finansowaniem,
  3. Poznanie zadań Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego, jej finansowaniem oraz współpracą z władzami Powiatu Białostockiego,
  4. Współpraca Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego z podległymi jej bibliotekami gminnymi.

Czekamy na wnioski Komisji z tego posiedzenia.