Magiczne spotkanie z poezją Anny Bayer w Dobrzyniewie Dużym

Dodana: 29 czerwiec 2016 11:42

konferencja

Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrzyniewie Dużym we współpracy z Biblioteką Powiatu Białostockiego zorganizowały spotkanie z  Anną Bayer - pedagogiem, poetką, instruktorem teatralnym, autorką wielu nagrodzonych scenariuszy teatralnych, jak również autorką muzyki, tekstów piosenek, kolęd i pastorałek dla dzieci.

Anna Bayer jest również wielokrotną laureatką nagród literackich i pedagogicznych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach. Podczas imprezy bibliotecznej czytano utwory z dwóch zbiorków poezji dziecięcej zaproszonego gościa. Na spotkaniu zaakcentowano również jubileusz 70-lecia  Biblioteki w Dobrzyniewie. Aktywni słuchacze otrzymali drobne upominki od organizatorów przedsięwzięcia. Spotkanie zakończono zabawami przed biblioteką oraz wspólnym zdjęciem.