VII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Białostockiego

Dodana: 15 marzec 2019 15:33

Radni powiatu zdecydowali, iż podmiotem uprawnionym do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego  Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w  Łapach będzie Podlaskie Centrum Auditingu i Doradztwa „Audyt” Spólka z o.o z siedzibą w Białymstoku.  Chodzi o rok obrotowy 2018 i 2019. Pierwszy raz taki audyt jest obowiązkowy. Radni przyznali również dwie dotacje. Pierwszą gminie Łapy w wysokości 84 tys zł. Na realizację inwestycji Budowa Dróg Rowerowych w gminie Łapy. Drugą dotację w wysokości 685,5 tys zł przyznano gminie Juchnowiec Kościelny na realizację inwestycji Przebudowa Drogi Powiatowej Białystok – Niewodnica Nargilewska wraz z pętlą autobusową w Niewodnicy Nargilewskiej, w tym miejsce dla rowerów Bike&Ride.