LXIV sesja Rady Powiatu Białostockiego V kadencji

Dodana: 8 październik 2018 10:26

27 września 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Białymstoku przy ul. Borsuczej 2 odbyła się LXIV sesja Rady Powiatu Białostockiego V kadencji na której przedstawiono następujące projekty uchwał Rady Powiatu Białostockiego:

• w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2018,
  • w sprawie w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2018 – 2033,
  • w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Białostockiego,
  • w sprawie powierzenia Gminie Czarna Białostocka prowadzenia
    i finansowania zadania z zakresu dróg publicznych powiatowych,
  • w sprawie wyrażenia zgody na zbycie prawa własności nieruchomości w drodze bezprzetargowej,
  • w sprawie udzielenia dotacji Gminie Dobrzyniewo Duże,
  • w sprawie udzielenia dotacji Gminie Choroszcz,
  • w sprawie obniżenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego w Łapach.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad LXIV sesji Rady Powiatu Białostockiego.

2. Przedstawienie porządku obrad.

3. Informacja Starosty o pracach Zarządu między sesjami Rady.

4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2018.

4A. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2018 – 2033.

5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Białostockiego.

6. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Czarna Białostocka prowadzenia i finansowania zadania z zakresu dróg publicznych powiatowych.

7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie prawa własności nieruchomości w drodze bezprzetargowej.

7A. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji Gminie Dobrzyniewo Duże.

7B. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji Gminie Dobrzyniewo Duże.

7C. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji Gminie Choroszcz.

8. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego w Łapach.

9. Przyjęcie informacji Zarządu Powiatu o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Białostockiego za I półrocze 2018 roku.

10. Interpelacje i zapytania Radnych.

11. Przyjęcie protokołów z obrad LXII i LXIII sesji Rady Powiatu Białostockiego.

12. Sprawy różne.

13. Zamknięcie obrad LXIV sesji Rady Powiatu Białostockiego.

Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zbycie prawa własności nieruchomości w drodze bezprzetargowej nie została podjęta przez Radę Powiatu Białostockiego.