XXXVI sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym

Dodana: 12 listopad 2020 08:41

OGŁOSZENIE

Informuję, iż 19 listopada 2020 roku o godz.  1530 odbędzie się XXXVI sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym w formie wideokonferencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XXXVI sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2020.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2020 - 2034.
  5. Przedstawienie projektu budżetu Powiatu Białostockiego na 2021 rok.
  6. Przedstawienie projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2021 - 2034.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie diet przysługujących Radnym Powiatu Białostockiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łapach.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Białostockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których zarządzającym jest Powiat Białostocki oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia do zaciągania zobowiązań dotyczących dofinansowania działalności warsztatów terapii zajęciowej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Powiatu Białostockiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku o utworzenie Młodzieżowej Rady Powiatu Białostockiego.
  14. Przedstawienie Sprawozdania z działalności Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego – Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego za 2020 rok.
  15. Przyjęcie informacji z działalności Wydziału Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  16. Przyjęcie informacji z działalności Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  17. Przyjęcie informacji z działalności Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  18. Przyjęcie informacji z działalności Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  19. Przyjęcie informacji z działalności Wydziału Architektury Starostwa Powiatowego
    w Białymstoku za 2020 rok.
  20. Przyjęcie informacji z działalności Wydziału Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  21. Informacja Starosty o pracach Zarządu między sesjami Rady.
  22. Interpelacje i zapytania Radnych.
  23. Przyjęcie protokołów z obrad XXXIV i XXXV nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  24. Sprawy różne.
  25. Zamknięcie obrad XXXVI sesji Rady Powiatu Białostockiego.

Zenon Żukowski

Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego

Białystok, 10 listopada 2020 r.