Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Spraw Rodziny Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 19 czerwiec 2019 13:07

OGŁOSZENIE

Informuję, iż w dniu 25 czerwca 2019 r. o godzinie 16:00 w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, przy ul. Borsucza 2, odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Spraw Rodziny Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Zapoznanie się z Raportem o stanie Powiatu Białostockiego za 2018 rok.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu Białostockiego.
  3. Zapoznanie się ze stanowiskiem Komisji Rewizyjnej o wykonaniu budżetu Powiatu za 2018 rok oraz wnioskiem w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Białostockiego.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz
    ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Białostockiego za 2018 rok.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Białostockiego za 2018 rok.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na
    rok 2019.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2019 - 2034.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania oceny ekonomiczno – finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łapach.
  9. Sprawy różne:
    1. Zapoznanie się z pismami Dyrektor SP ZOZ w Łapach.
    2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji z dnia 25 kwietnia 2019 r.

Podpisała:

Sylwia Rząca

Przewodnicząca Komisji

Białystok, 18 czerwca 2019 r.