Posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 13 grudzień 2018 09:45

OGŁOSZENIE

Informuję, iż w dniu 18 grudnia 2018 roku o godzinie 1500 w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, ul. Borsucza 2 (sala konferencyjna) odbędzie
się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Dokonanie wyboru Wiceprzewodniczącego Komisji Infrastruktury Technicznej.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2018.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2018 – 2033.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wydatków, które nie wygasają
    z upływem roku budżetowego 2018.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Białostockiego na 2019 rok.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2019 – 2034.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie udzielenia dotacji Gminie Dobrzyniewo Duże.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia bonifikaty w przypadku wniesienia jednorazowej opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat
    za usuwanie pojazdów z dróg publicznych położonych na terenie Powiatu Białostockiego i ich przechowywanie na wyznaczonych parkingach strzeżonych oraz ustalenia wysokości kosztów powstałych mimo odstąpienia od usunięcia pojazdów.
  10. Sprawy różne:
  11. Zapoznanie się z pismem firmy „KAMA”,
  12. Zapoznanie się z pismem „Zielona Energia Michałowo”.

Podpisał:

Andrzej Babul

Komisji Infrastruktury Technicznej

Białystok, 12 grudnia 2018 r.