Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 19 czerwiec 2019 12:05

OGŁOSZENIE

Informuję, iż 25 czerwca 2019 roku o godzinie 16:00 w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, ul. Borsucza 2 (sala konferencyjna) odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Zapoznanie się z Raportem o stanie Powiatu Białostockiego za 2018 rok.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu Białostockiego.
  3. Zapoznanie się ze stanowiskiem Komisji Rewizyjnej o wykonaniu budżetu Powiatu za 2018 rok oraz wnioskiem w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Białostockiego.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz
    ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Białostockiego za 2018 rok.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Białostockiego za 2018 rok.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na
    rok 2019.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2019 - 2034.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania oceny ekonomiczno – finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łapach.
  9. Sprawy różne:
    1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji z dnia 20 maja 2019 r.

Podpisała:

Bożena Nienałtowska

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów

Białystok, 18 czerwca 2019 r.