III sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 28 listopad 2018 15:30

OGŁOSZENIE

W dniu 6 grudnia 2018 roku (czwartek) o godz. 1000, w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, przy ul. Borsuczej 2 (sala konferencyjna, parter) odbędzie się III sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad III sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Złożenie ślubowania przez Radną Powiatu Białostockiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2018.
  5. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Białostockiego na 2019 rok.
  6. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2019-2034.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Powiatu Białostockiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie diet przysługujących Radnym Powiatu Białostockiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajem lokalu użytkowego.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łapach.
  11. Interpelacje i zapytania Radnych.
  12. Informacja Starosty o pracach Zarządu między sesjami Rady.
  13. Przyjęcie protokołu z obrad I sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  14. Sprawy różne.
  15. Zamknięcie obrad III sesji Rady Powiatu Białostockiego.

Białystok, 28 listopada 2018 r.