II sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 23 listopad 2018 15:06

W dniu 30 listopada 2018 roku (piątek) o godz. 1600,
w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, przy ul. Borsuczej 2 (sala konferencyjna, parter) odbędzie się II sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad II sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia nazwy oraz przedmiotu działania stałych Komisji Rady Powiatu Białostockiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Białostockiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Białostockiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Białostockiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Białostockiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Rolnictwa i Środowiska Rady Powiatu Białostockiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu Rady Powiatu Białostockiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Powiatu Białostockiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej
    i Spraw Rodziny Rady Powiatu Białostockiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania dwóch radnych do Komisji Bezpieczeństwa
    i Porządku.
  14. Interpelacje i zapytania Radnych.
  15. Sprawy różne.
  16. Zamknięcie obrad II sesji Rady Powiatu Białostockiego.

Białystok, 23 listopada 2018 r.