Informacja w sprawie rezerwacji identyfikatorów budynków oraz numerów działek do podziałów

Wydział Geodezji Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku uprzejmie informuje, iż na terenie powiatu białostockiego wprowadzona została możliwość składania wniosków o rezerwację identyfikatorów budynków oraz wniosków o rezerwację numerów działek do podziałów  drogą elektroniczną poprzez e-mail (informacja dotyczy jednostek wykonawstwa geodezyjnego) na formularzach dostępnych pod linkiem:

1. Rezerwacje z obszaru działania Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku należy wysyłać na adres rezerwacje@st.bialystok.wrotapodlasia.pl.
  2. Rezerwacje z obszaru działania Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku Filia w Łapach (tj. z terenu gmin: Łapy Suraż i Poświętne) należy wysyłać na adres rezerwacje.lapy@st.bialystok.wrotapodlasia.pl

Podpisano w dniu 10.03.2020 roku przez

Mirosława Drewnowska