Zapraszamy młodzież do udziału w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dodana: 5 kwiecień 2019 14:38

Zapraszamy młodzież do udziału w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Odbędą się 26 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Choroszczy, początek o 9.30.  Turniej ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych z terenu powiatu białostockiego. Uczniowie mogą w nim uczestniczyć pod warunkiem, że mają kartę rowerową.

Turniej popularyzuje wśród młodzieży znajomość przepisów ruchu drogowego, i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kształtuje partnerskie zachowania wobec innych uczestników ruchu, promuje też rower jako środek transportu. Przewidziane są dwie części turnieju – teoretyczna i praktyczna. Zwycięzcy dostaną nagrody, ufundowane przez Powiat Białostocki i WORD.   

Regulamin Turnieju wraz ze zgłoszeniem drużyny oraz zgodą rodziców/opiekunów prawnych można znaleźć na Stronie starostwa w zakładce Powiat/Kultura i Sport.

Szczegółowe informacje na temat Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białymstoku ul. Borsucza 2 pok.308, tel.25 740 39 96

regulamin BDR II kategoria.pdf

ZGODA RODZICÓW.doc