Starosta białostocki – wśród laureatów Plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

Dodana: 7 marzec 2019 14:27

Starosta Jan Bolesław Perkowski zwyciężył w powiecie białostockim w kategorii Samorządność i społeczność lokalna. Zdobył 141 głosów. W skali województwa podlaskiego dało mu to 6 lokatę.

Na drugim miejscu w powiecie białostockim znalazła się Grażyna Woźniewska – radna gminy Dobrzyniewo Duże ( 119 głosów).  Trzecie miejsce zajął burmistrz Tykocina Mariusz Dudziński (91 głosów).

W kategorii Kultura w powiecie białostockim zwyciężył muzyk Janusz Fidziukiewicz, w kategorii Działalność społeczna i charytatywna  ks. Piotr Kobeszko – dyrektor Centrum Pomocy Caritas w Czarnej Białostockiej, w kategorii Biznes Ramon Kościuk – creator of the FIT CAKE franchising system. W piątek (8.03.2019 r) wieczorem zaplanowano uroczystą galę Plebiscytu, który organizują wspólnie "Kurier Poranny" i "Gazeta Współczesna". Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła, która wzięła pod uwagę także propozycje czytelników. Mieszkańcy województwa  głosowali w plebiscycie,  wysyłając smsy. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy !!!