Sprzęt do utrzymania czystości na drogach powiatowych

Dodana: 13 październik 2020 09:18

Ostatnie zakupy poczynione – zaplanowany na 2020 rok proces doposażania Powiatowego Zarządu Dróg został zrealizowany. Na placu Starostwa Powiatowego w Białymstoku w poniedziałek (12.10.2020 r.) został zgromadzony sprzęt: ciągniki John Deere z osprzętem, zamiatarka oraz samochód marki Ford. Uroczystego przekazania Powiatowemu Zarządowi Dróg dokonał Starosta Jan Bolesław Perkowski z Zarządem Powiatu: Janem Gradkowskim, Sebastianem Ptaszyńskim oraz Przewodniczącym Rady Zenonem Żukowskim. Dzięki sprzętowi drogi powiatowe będą lepiej utrzymane, a przez to  bezpieczniejsze - podkreśla starosta. Łączna wartość przekazanego sprzętu wynosi 2 337 539,69 zł. Pieniądze pochodziły z budżetu Powiatu Białostockiego.