KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”

Dodana: 2 wrzesień 2016 10:38

logo

Mamy niewątpliwą przyjemność przekazać Państwu informację o terminach kolejnych edycji KIERMASZU SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”, który odbędzie się na terenieLeśnego Zakładu Usługowego „Lasbud” Sp. z o.o. w Zaściankach k. Białegostoku przy ul. Szosa Baranowicka 39

1-2 października 2016r. (sobota-niedziela)
Jesienny XIV KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”

Kiermasz organizowany jest pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, lokalnych władz i mediów regionalnych. Kiermasz Sadzonek Leśnych i Ozdobnych ma na celu promocję zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Jak co roku nadleśnictwa zaprezentują ofertę sadzonek produkowanych w swoich szkółkach – będą to zarówno rośliny w doniczkach jak i, bardzo popularne wśród uczestników Kiermaszu, sadzonki z odkrytym systemem korzeniowym. Goście Kiermaszu mogą liczyć na wysoką jakość drzewek i krzewów oraz na fachowe doradztwo pracowników nadleśnictw. Uczestnicy Kiermaszu spotkają się z bogatą ofertą roślin ozdobnych, drzewek i krzewów owocowych, cebul, bylin oraz akcesoriów ogrodniczych.

Wiecej informacji pod adresem: http://www.lasbud.bialystok.pl/kiermasz