IV Przegląd Kolęd i Pastorałek Wielowyznaniowych

Dodana: 22 styczeń 2019 09:03

W czwartek, 10.01.2019 r., w Domu Ludowym w Supraślu odbył się IV Przegląd Kolęd i Pastorałek Wielowyznaniowych zorganizowany przez Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaźniach. W przeglądzie wzięli udział podopieczni Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej i uczniowie ze szkół woj. podlaskiego. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.: Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysław Baszko i Dariusz Piontkowski, Wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe, Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego Zenon Żukowski, Radni Powiatu Białostockiego Henryk Suchocki i Michał Kozłowski, Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wasilkowie Jarosław Aleksander Zalejski, Wiceburmistrz Supraśla Marcin Iwaniuk, Konsul Honorowy Księstwa Luksemburg Adam Bryglewski, przedstawiciele duchowieństwa, Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy z Augustowa i Sokółki, Warsztatów Terapii Zajęciowej z Powiatu Białostockiego i miasta Białystok oraz TVP Białystok. Przegląd stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przez podopiecznych. Uczestnicy na koniec otrzymali symboliczne upominki.