Projekt "Bony na Szkolenia" przedłużony do września

Dodana: 31 marzec 2020 07:36

Lider projektu(Powiat Sokólski), na podstawie pozytywnej rekomendacji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, wyraził zgodę na prowadzenie indywidualnych kursów językowych i studiów podyplomowych online. Szkolenia w tej formie mogą być prowadzone jeżeli instytucja szkoleniowa, jak i uczestnik projektu wyrażą na to zgodę. - W Powiecie Białostockim kursy cieszyły się dużym zainteresowaniem, bo dzięki unijnemu dofinansowaniu, uczestnik pokrywał jedynie 12% ich wartości – przypomina starosta Jan Bolesław Perkowski.

Wszystkie szkolenia muszą zakończyć się do 31 sierpnia 2020 r., aby uczestnik mógł rozliczyć się z usługi w ciągu 30 dni od zakończenia kursu.

Przypominamy, że w związku z epidemią Punkt Obsługi Uczestnika Projektu w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 3 jest czynny krócej ( w godz. 08.00-16.00). W sprawach pilnych w celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt pod nr. tel. 533 334 042.
Punkt Obsługi Uczestnika Projektu w Łapach jest zamknięty do odwołania. Wszystkie sprawy proszę załatwiać telefonicznie pod nr. tel. 533 334 041.